V červenci jsem vzal přítelkyni na dj párty na Střelecký ostrov. Už jsme takhle sami dlouho nikde nebyli. Na Pontonu je vždy dobrá zábava, bar s alkoholem a vstup zdarma. V šest večer tam měli začít hrát DJ Brady a DJ Few. Oba jsou pro mě spíše neznámí, i když Bradyho už jsem kdysi slyšel. Jeho styl je takový vymazlený a hraje na přesnost. Klidně by mohl hrát v obleku a kravatě a věřili by jste, že je dj. Nezačalo to přesně v šest, ale chvíli po šesté. Ale ať se dostanu k jádru věci.

dj brady na pontonu

Ti z vás kdo tam byli, všimli jste si vpravo vpředu u pultu větší skupiny holek ? Já totiž docela brzo po startu. Ono totiž nešlo si nevšimnout. Dost pařily do rytmu elektra. Ze začátku vcelku normálně. Po deseti minutách však začaly některé z nich divně kroutit, až dokonce vzdychat (nebo aspoň mě se zdálo). Vypadalo to velmi zvláštně a všimli si toho i někteří další tanečnící kolem nás. Nedalo mi to a upozornil jsem na to přítelkyni. Jen se zasmála a povídám mi: „znáš venušiny kuličky ?“. No samozřejmě že vím co to je. Dvě duté kuličky spojené provázkem a z tahacím provázkem na jednom konci. Uvnitř dutých kuliček je je menší těžká kulička a ta narážením na stěny větších vytváří vibrace. Článek na venušiny kuličky najdete na odkazu. Je tam více info, kdyby to někoho zajímalo.

No prostě, ty holky si na pařbu vzaly venušiny kuličky do vagíny (doufám že je měly všechny „jen“ ve vagíně 🙂 A jak tam tančily, tak postupně dostávaly orgasmus. Proto některé vzdychaly a divně se kroutilyVěřili by jste tomu. Přítelkyně mi řekla, že to je normální. Ženy kolem nás prý nosí venušiny kuličky častěji, než by kdo věřil. Do práce, na sport nebo na akce. Prý se toho ale dá málokdy všimnout. Silikon je navíc jemný materiál a i když je nosí více hodin, nepodráždí jim to tam dole. Jako na pohled to bylo fajn. Parta vzdychajících holek. Asi se začnu dívat více kolem sebe a hádat, která žena si sebou v klíně nese něco velkého kulatého. Ovšem nedivte se jim (hlavně chlapi). Určitě by jste taky rádi, pokud by jste byli neustále dráždění a sem tam si střihli orgasmus, aniž by kdokoli z vašeho okolí něco zpozoroval.